Czym jest dieta indywidualna?

  • Każdą dietę indywidualną opracowuję według potrzeb Twojego organizmu (aktualne normy), stylu życia i preferencji kulinarnych, tak by jej stosowanie było przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia, przynosiło efekty i nie sprawiało problemu.
  • W diecie znajdziesz dokładnie rozpisane, smaczne, atrakcyjnie wyglądające posiłki, z produktów powszechnie dostępnych w sklepach spożywczych, trudność ich przygotowania zależy od czasu jakim dysponujesz i Twoich umiejętności kulinarnych. Smak to również Twój wybór. Pomysłów na zdrowe posiłki mam dużo, nie musisz codziennie jeść np. buraków lub brokułów, jeśli nie są to lubiane przez Ciebie warzywa. Chętnie stworzę dietetyczne wersje Twoich ulubionych dań
  • Diety rozpisuję na 7 dni (w każdym 4-5 posiłków), które można powtarzać (można gotować np. obiady od razu na dwa dni), stosować w różnej kolejności, z czasem modyfikować, zgodnie z moimi wytycznymi. Taki jadłospis ma być dla Ciebie wzorem, na podstawie którego uczysz się odżywiać prawidłowo.
  • Ilość produktów potrzebnych do przepisów w diecie opisuję przede wszystkim miarami domowymi np. łyżka oliwy, szklanka mleka, opakowanie serka, warzywa i owoce na sztuki, garście. Na gramówkę warto zerknąć tam, gdzie ilość jest istotna, a ciężka w sprecyzowaniu w inny sposób np. pieczywo, makaron.
  • W przesłanej diecie znajdziesz zasady dotyczące jej prawidłowego stosowania, rady jak rozplanować godzinowo posiłki przy Twoim trybie życia, informacje o tym, czy potrzebna jest jakaś suplementacja, spis produktów potrzebnych do przygotowywania potraw.